Publicat 30 Dec 2019 | Reactualizat 27 Ian 2020 | Expiră 30 Ian 2020

Receptionera

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
• capacitate de a respecta termene limita
• atentie la detalii
• placere si abilitate de a invata lucruri noi
• responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
• inteligenta (gandire logica, memorie)
• atitudine principiala in relatiile interumane
• cunostinte medii de limba engleza
• cunostinte medii de utilizare excel.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Primirea pacientilor intr o maniera profesionista
Directioneaza apacientii catre cabinete
Preia si raspunde prompt tuturor solicitarilor pacientilor
Inregistreaza programari si incaseaza contravaloarea serviciilor
Prezinta in detaliu facilitatile si serviciile clinicii
Se ocupa de acomodarea pacientilor in sala de asteptare si directioneaza pacientii in functie de programare
Preaia apelurile telefonice cat si solicitarile pacientilor
• Preluarea si distribuirea la compartimentele implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei
• Redactarea si transmiterea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice

Top Line Europa is the biggest importer and distributor for professional products, equipment, furniture and accessories for Luxury Hair and Beauty Salons.

Top Line Europa has an experience of 20 years in the Romanian market an in it’s portfolio has worldwide leaders in all Beauty Categories, such as:

- Professional Cosmetics: Moroccanoil, Joico, Vitality’s, Goldwell, Tigi, Guinot, Academie, Babor, Mary Chor, Sothys, OPI, Alessandro, CND;

- Furniture: Maletti, Nilo, Gamma;

- Equipment: Ultratone, LPG, Eurofeedback.

Expirat
Receptionera  -  TOP LINE EUROPA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles