Gratis

Receptionera SPA pentru MALL Baneasa

Vitality Asian SPA Srl
3 poziții

Candidatul Ideal

Comunicativ si sociabil cu un bun nivel conversational in limba engleza.

Descrierea jobului

Vitality Asian Spa recruteaza personal pe postul de receptioner/ă.
Locatie: Baneasa Mall
Program: Full Time
Conditii salariale: 3500 - 4500 lei + 300 bonuri de masa.
Beneficii: Abonament lunar gratuit de masaj.
Conditii minime: Engleza la nivel conversional
Abilitati medii de operare PC
Posibilitatea de lucru in ture
( dimineata si dupa amiaza )
Detalii pe WhatsApp ,+40720530533

Echipa noastra de la Vitality Asian SPA este formata din personal nativ din Asia cu inalta calificare in terapii de masaj de recuperare, relaxare, intretinere corporala, tonifierea musculaturii, tratamente anticelulitice, etc. Vitality Asian SPA detine 2 locatii situate in zona de nord a capitalei, unul in Promenada Mall, iar al doi-lea in Baneasa Shopping Center.

Feel better! Live longer!

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024