Gratis

Receptionera service

COOL UNIT EXPERT SRL

Candidatul Ideal

- Persoană calmă, rabdătoare, cu atitudine pozitivă și proactiva;
- Abilitati excelente de comunicare, socializare si relationare;
- Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienţi;
- Cunostinte de lucru cu Excel, Word, Internet, E- mail;
- Experienta în sfera relaţiilor cu clienţii constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Informeaza clientii in legatura cu beneficiile produselor şi serviciilor, promovează serviciile oferite de catre companie;
- Primeste clientii conform ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂programarilor facute si informeaza periodic asupra stadiului lucrarilor.
- Gestioneaza cu promptitudine solicitarile venite din partea clientilor;
- Deschide fisa de lucru pentru autoturismele programate;
- Emite facturi pentru produsele si serviciile oferite clientilor
- Utilizeaza toate resursele puse la dispozitie in scopul imbunatatirii satisfactiei clientilor.
- Executa periodic sondaje privind calitatea serviciilor oferite

Beneficii:
• Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar;
• Mediu de lucru transparent bazat pe obiective;
• Pachet salarial motivant;
• Tichete de masa;
• Asigurare privata de sanatate;
• Decont de transport;
• Traininguri de specialitate pentru cunoasterea produselor;

Cool Unit Expert SRL este distribuitorul oficial pentru Romania al companiei Carrier Transicold Europe, leader mondial in productia si furnizarea de agregate frigorifice.
Desfasurand o activitate dinamica si inovatoare de vanzare, montaje, reparatii, mentenanta, garantii si altele, pentru agregatele frigorifice marca Carrier, pentru transporturile cu temperatura controlata, Cool Unit Expert srl se situeaza pe o pozitie solida si de varf pe piata romaneasca
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024