Gratis

Receptioner

Clubul Sportiv Ciprian Sora

Candidatul Ideal

Căutam un coleg dornic de muncă, organizat și responsabil. Ne dorim din partea ta o implicare activă și o puternică dorință de învățare. Dacă ești o fire sociabilă, îți place să lucrezi cu oamenii și ai bune abilități în vânzări , te așteptăm în echipa noastră.

Pasiunea pentru sport și energia pozitivă reprezinta atuuri importante pentru acest post.

Descrierea jobului

-Îndeplinirea activităților zilnice administrative
-Primirea clientilor, înregistrarea fișelor client
-Promovarea către clienți a activității, serviciilor, produselor si programul antrenamentelor;
-Responsabilități ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de contabilitate primară, registru de casă zilnic
-Aprovizionarea frigiderelor și menținerea curățeniei în recepție
-Promovarea produselor către clienți
-Se implică în mod activ și își asumă orice responsabilitate pentru asigurarea unei bune desfășurări a activității clubului sportiv .

Suntem un club de profil, specializat pe kickboxing, dar oferim și fitness, jiu jitsu brazilian, gimnastică aerobică și acrodance.Echipa noastră este formată din antrenori și instructori profesioniști ce te ajută să-ți atingi obiectivul stabilit la intrarea în sală.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 8 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024