RECEPTIONER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ESSA recruteaza receptioner pentru o importanta companie multinationala, cu sediul in Piata Victoriei.

Candidatul ideal:
- student sau cu studii superioare finalizate;
- bune cunostinte de operare PC;
- bune abilitati de relationare;
- bune cunostinte de limba engleza;
- experienta nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gestionarea corespondentei;
- Intocmire AWB-URI;
- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- Intampinarea vizitatorilor si asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- Organizarea documentelor;
- Verificarea si actualizarea stocurilor de papetarie si a produselor de protocol;
- Efectuarea comenzilor catre furnizori pentru produsele de papetarie si protocol.

Program : Luni-Vineri 09:00 / 17:30, cu jumatate de ora pauza de masa.

Se ofera salariu competitiv, bonusuri, in functie de performanta si posibilitatea de a avansa in companie.

Compania Essa reprezinta conceptul de management personal al grupului, dezvoltata pentru a putea gestiona, cu maxima eficienta, procesele de recrutare, formare si plasare forta de munca.

Resursa umana reprezinta principala resursa in functionarea corecta a tuturor programelor de tip leasing sau outsourcing servicii.

Investim resurse si timp in identificarea corecta a candidatilor, in dezvoltarea de programe optime de formare a personalului, in dezvoltarea de programe interne de cariera, in acordarea de pachete motivationale de salarizare si beneficii conexe.

Un personal motivat, disponibil, implicat, flexibil, pregatit poate conduce catre o efienta maxima in procesele curente ale partenerilor.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 11 oct. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos