Gratis

Receptioner Spa

SC Grand Hotel SRL

Candidatul Ideal

-Experiență anterioară într-un rol similar în industria ospitalității sau a wellness-ului este un avantaj.
-Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română și engleză (cunoașterea altor limbi reprezintă un avantaj)
-Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic, gestionând simultan multiple sarcini și cerințe.
-Atitudine pozitivă, proactivitate și abilitatea de a rămâne calm și politicos în situații de presiune.
-Cunoștințe de bază în utilizarea computerului.Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Dolce Vita SPA, un etalon al ospitalității și al îngrijirii personale, caută un Receptioner SPA cu o abordare profesională și orientată către clienți, pentru a se alătura echipei noastre excepționale. Acest rol este esențial în asigurarea unei experiențe impecabile pentru clienții noștri, reprezentând punctul de contact primar și oferind un serviciu de primire de înaltă calitate.
Responsabilitati:
-Primirea călduroasă a clienților, oferindu-le o experiență plăcută și relaxantă.
-Gestionarea rezervărilor, confirmarea și programarea tratamentelor SPA conform procedurilor interne.
-Furnizarea de informații detaliate despre serviciile noastre SPA și oferirea de asistență în alegerea tratamentelor potrivite.
-Răspuns prompt și profesionist la apelurile telefonice și e-mailurile clienților, oferindu-le informațiile solicitate și rezolvând orice întrebări sau nelămuriri.
-Colaborarea strânsă cu toata echipa SPA pentru a asigura o experiență perfectă și fără probleme pentru toți clienții.

Grand Hotel Italia este un hotel de 5 stele care face parte din grupul international Batani Select Hotels.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024