Gratis

RECEPTIONER SPA

Complex Hotelier Unirea Iasi

Candidatul Ideal

Foarte bune abilitati de comunicare;
Aspect placut, ingrijit, prezenta agreabila;
Abilitatea de a relationa cu oamenii;
Cpacitatea de a lucra in echipa;
Abilitati foarte bune de comunicare, planificare si organizare;
Adaptabilitate, rabdare, atentie la detalii, initiativa, optimism;
Dorinta de a invata lucruri noi;
Proactivitate, capacitatea de a gasi solutii;
Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
Cunoasterea limbii engleze obligatorie, a doua limba reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

RECEPTIONER SPA:
Aplica politicile de marketing si cele tarifare ale companiei
Negociaza tarifele pentru clienti in limitele stabilite
Efectueaza operatiile legate de check-in (verificare documente, incasare serviciu)
Opereaza in sistemul de gestiune
Preluarea, inregistrarea si confirmarea rezervarilor
Intocmirea documentelor necesare
Promovarea serviciilor oferite clientilor
Solutionarea eficienta a tuturor situatiilor inregistrate.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024