Gratis

Receptioner/receptionera hotel

MUNTASTIC S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam receptioner/receptionera pentru hotel.
Job part-time: 1250 lei/luna
Job full-time: 2500 lei/luna
Acordam crestere salariala dupa primele 3 luni de munca (3000 pentru full time, 1500 pentru part-time)
- cunostinte limba enbleza scris si vorbit
- cunostinte operare computer
- bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

- intampinarea clientilor
- efectuarea operatiunilor de cazare
- introducerea datelor in sistem (check-in/check-out)
- introducerea rezervarilor in sistem
- informarea oaspetilor hotelului cu privire la faciltiatile acestuia
- oferirea de informatii cu privire la obiectivele turistice
- incasarea tarifului pentru cazare
- beneficii: cafea/apa/ceai/snacksuri la locul de munca
Program tura de noapte: 19:00 - 07:00 (o noapte se lucreaza, o noapte este libera)
Program tura de zi: full time: 08:00 - 17:00 luni-vineri sau part-time: 4 ore luni-vineri

Posturile sunt pentru Hotelul Christina din Bucuresti, hotel boutique de 4 stele din zona piata Romana.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024