Gratis

Manager rezervari Aparthotel - post permanent Mamaia Nord

Aquarium Residence
2 poziții

Candidatul Ideal

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala
  • Prime de sarbatori
  • Cursuri , specializari , training-uri
  • Bonusuri de vanzari

Activitatea are loc in Mamaia Nord.

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului:
  • Cunostinte de operare PC
  • Cunostinte limba engleza
  • Asumare responsabilitate
  • Bune abilitati organizatorice si de coordonare a echipei
  • Abilitati de relationare cu clientii si colegii
  • Abilitati de vanzare

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unor persoane pentru rolul de Receptionera / Receptioner :

Principalele atributii si responsabilitati:
  • Promovarea produselor/serviciilor oferite de companie potentialilor clienti (in mediul online si cel fizic)
  • Preluarea apelurilor telefonice si intampinarea clientilor
  • Efectuarea rezervarilor
  • Inregistrarea si operarea in sistemul electronic a rezervarilor primite telefonic
  • Efectuarea documentelor de inregistrare a clientilor si inregistrarea datelor in sistemul informatic de gestiune la sosire.
  • Efectuarea formalitatilor de iesire a clientilor din apartamente
  • Efectuarea facturii si incasarea efectiva a contravalorii serviciilor
  • Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor turistilor
  • Notarea si rezolvarea reclamatiilor primite de la clienti
  • Informeaza clientul despre serviciile suplimentare oferite clientilor
  • Opereaza/inregistreaza documentele contabile in softul cu care lucreaza compania
  • Alte sarcini primite de la superior

Contact:

Dragos +40 723 303 858
Mail : contact@aquariumresidence.ro

Societatea Comerciala GDC INTERMED IMOBILIARE S.R.L. a fost infiinţată in luna mai 2017 şi are sediul social in Navodari , jud.Constanta , avand ca obiect principal de activitate : Facilitati de cazare pt vacante si perioade de scurta durata (cod CAEN 5520).
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024