Publicat 14 Mar 2008 | Reactualizat 12 Apr 2008 | Expiră 14 Apr 2008

RECEPTIONER HOTEL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent de liceu cu bacalaureat + calificare receptioner
-experienta profesionala minim 2 ani in receptie
-sa cunoasca la nivel mediu minim 2 limbi straine de circulatie internationala
-cunostinte si abilitati de operare PC
-dictie, claritate in vorbire
-aspect fizic placut
-prezenta, atentie, agerime

Descrierea jobului

-asigura cazarea turistilor,
-intocmeste documentele de evidenta operativa,
-incaseaza contravaloarea serviciilor prestate,
-colaboreaza cu toate departamentele hotelului
-ofera asistenta clientilor

Hotel cu indelungata traditie in oferirea de servicii de cazare si masa

Expirat
RECEPTIONER HOTEL  -  HOTEL AMBASADOR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles