Gratis

Receptioner hotel

BUENO COMP SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana care:

* are cunostinte de operare pe calculator
* poate discuta cu usurinta cu clientii si colegii, intr-un mod politicos, clar si concis
* are abilitati de rezolvare a problemelor intr-un mod eficient
* este o persoana adaptabila
* apreciem punctulitatea, onestitatea si implicarea.

Descrierea jobului

Responsabilitati

* program 12/24 , 12/48
* efectuarea check-in și check-out-ului oaspeților conform procedurilor stabilite
* facturare, incasare, emitere ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁documente fiscale
* gestionarea rezervărilor și a cererilor speciale ale clienților
* ofera informatii oaspetilor si promoveaza serviciile hoteliere in conformitate cu politica hotelului

Beneficii

* pachet salarial atractiv
* oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de oportunități in dezvoltare personală și profesională
* contract pe perioada nedeterminata

Hotel nou, in centrul orasului Constanta, isi mareste echipa.
Suntem în căutarea de persoane pasionate de excelență, alături de care sa ducem mai departe viziunea noastră asupra ospitalității. Dacă profesionalismul și seriozitatea te caracterizeaza, dacă vrei să fii parte dintr-o echipă tânără, e momentul potrivit în care să ni te alături.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 27 Mai 2024