Gratis

RECEPTIONER HOTEL

STOKKER HOTEL

Candidatul Ideal

- Studii de specialitate ,
- Cunostinte limba engleza
- Experienta minima in domeniu- 1 an
- Cunostinte operare PC, operare baza de date
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii

Descrierea jobului

- Primirea, consilierea si cazarea clientilor, intocmirea documentelor necesare cazarii, incasarea contravalorii serviciilor oferite;
- Furnizarea de informaţii clienţilor privind natura serviciilor oferite de hotel, precum şi efectuarea de rezervări în contul acestora.
- Promovarea serviciilor si a imaginii hotelului, informarea clienţilor, medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor.
- Asigurarea serviciilor de cazare şi rezevare pentru clienţii hotelului la standardele stabilite;
- Preluarea apelurilor telefonice, a rezervarilor venite pe email
- Avem nevoie de o persoana care sa lucreze pe tura de noapte.

Ne puteti contacta la nr. tel.: 0359.444.994

Ne puteti transmite CV-urile la adresa de e-mail: info@stokkerhotel.ro

Stokker Hotel este situat pe drumul european E60, lângă Parcul Petőfi Sándor și oferă servicii de cazare, are un restaurant à la carte cu vedere la gradină, bar și o cramă. Centrul orașului şi gara centrală se află la doar 600 de metri. Este perfect atat pentru o oprire de o noapte, cat si pentru calatorii de afaceri.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024