Receptioner hotel

Wagner Grup SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie comunicativ, serios, amabil si foarte bun cunoscator al limbii engleze. Avantaj a doua limba straina.
- experienta de minim 1 luna pe un post similar;
- cunostinte de operare pe calculator
- seriozitate, profesionalism, punctualitate, tinuta impecabila, vocabular adecvat, amabilitate fata de colegi si clienti

Descrierea jobului

Responsabilitatile receptionerului includ: gestionarea check-in-urilor si check-out-urilor, rezervarilor, informarea clientilor, promovarea serviciilor si facturare.

Descrierea companiei

Hotel Casa Wagner Brasov ***
Publicat 29 Mai 2022 Expiră 28 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.