Gratis

Receptioner - Hotel Holiday Inn

Hotel Holiday Inn Bucharest - Times
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Calificarea in meseria de Receptioner - reprezinta un avantaj
- Experienta pe un post similar - minim 1 an - reprezinta un avantaj
- Cunoasterea programului de gestiune OPERA - reprezinta un avantaj
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii
- Disponibilitate pentru lucru in ture (ture zi / ture noapte)

Descrierea jobului

- Intampinarea clientilor
- Efectuarea operatiunilor de cazare (Check in / out) in sistemul de gestiune hoteliera
- Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului
- Oferirea informatiilor cu privire la obiectivele turistice
- Night audit
- Incasarea tarifului pentru cazare, evenimente, etc

Ramada Hotel & Suites Bucharest North Ramada Hotel & Suites Bucharest North este alegerea perfecta atat pentru oamenii de afaceri cat si pentru turisti, oferind sub noul brand servicii de cazare superioare. Hotelul Ramada Bucuresti Nord este un hotel classic tip boutique, cu un amplasament ideal, la doar 15 minute de centrul orasului si la o distanta de 9 km de Aeroportul International ,,Henri Coanda". Oricare ar fi scopul calatoriei noi ne ridicam la asteptarile dumneavoastra punandu-va la dispozitie 242 de camere, incluzand si camere superioare si apartamente, precum si apartamente de lux dotate cu chicinetta, ideale pentru sederile pe termen lung. Salile noastre moderne si multifunctionale va ofera conditiile ideale pentru orice ocazie - o conferinta, un eveniment special, o nunta de neuitat sau o cina deosebita.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024