Gratis

Receptioner hotel - Casa Timis – Chitorani (Prahova)

DOMENIUL CASA TIMIS SRL

Candidatul Ideal

Ce cautam?

O persoana pozitiva si optimista, pasionata de ospitalitate, care isi doreste o cariera in turism comunicativă, zâmbitoare, răbdătoare și în același timp are prezență de spirit și viteză de reacție, căreia îi place să lucreze cu oamenii, gata mereu să ofere ajutor celor din jur și să găsească soluții atunci când este nevoie.

Ce ne dorim de la tine?
  • Studii medii/superioare;
  • Experienta in customer service si customer experience;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare ;
  • Competente digitale avansate;
  • Curiozitate, creativitate, deschidere la nou si la schimbare;
  • Initiativa si curajul de a propune proiecte noi;
  • Sa te adaptezi cu ușurință la diverse situații, disponibilitate la a gasi mereu soluții;
  • Empatie, atitudine pozitiva si placerea de a lucra cu oamenii.
  • Cunostinte limba engleza nivel avansat, o a doua limba straina constituie in avantaj.

Descrierea jobului

Ce o sa faci tu?

Acest rol este despre dorinta, disponibilitatea si bucuria de a servii oaspetii , de a impartasii idei si povestiri in acelasi timp cu executarea sarcinilor zilnice:

Check-in/check-out;
Informarea oaspetilor despre locurile pe care le pot vizita si furnizarea oricaror informatii utile
Furnizarea de informatii complete asupra tuturor serviciilor oferite de Casa Timis, precum si despre alte activitati disponibile in oras si in imprejurimi.
Mentinerea la zi a tuturor inregistrarilor
Reponsabil pentru activitatile de casierie

Ce iti oferim?
  • Un job intr-o companie de familie, proaspat intrata de 4 ani in domeniul ospitalitatii , dar care scrie deja istorie in turismul viniviticol din Romania.
  • Posibilitatea de te dezvolta in turism;
  • Respect, stabilitate si siguranta;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Salariu motivant;
  • Resurse de lucru de inalta calitate;
  • Mese calde;
  • Colegi minunati care formeaza o echipa speciala ;
  • Training-uri si posibilitate de avansare.

Casa Timiş este cu şi despre familie, o consonaţă bine gândită între spiritul şi valorile familiei Timiş şi tradiţiile din trecutul bogat al românilor.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024