Gratis

Receptioner Front Office

Teleferic Grand Hotel

Candidatul Ideal

- Studii medii
- Experienta pe un post similar
- Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera reprezinta un avantaj
- Bune cunostinte de operare pe calculator
- Cunoasterea limbii engleza la nivel mediu
- Prezenta agreabila, amabilitate, abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile
- Abilitati de planificare si organizare

Descrierea jobului

- asigurarea serviciilor de informare, rezervare si cazare pentru oaspetii hotelului
- preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti
- primirea si cazarea clientilor
- intocmirea actelor necesare cazarii clientilor
- promovarea serviciilor hotelului
- solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate
- medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor

Beneficii:
- Program de lucru in ture zi/noapte;
- Decont transport pe autobuzul orasului;
- Tichete de masa;
- Masa asigurata;
- Bonus din rezervari oaspeti nou intrati;
- Salariu net 3000 lei; (din care se scade impozitul si cass tichete de masa)
- Abonament medical la o clinica privata;

Teleferic Grand Hotel, cea mai noua unitate hoteliera din Poiana Brasov s-a deschis in toamna anului 2015: 127 de camere si apartamente cu cele mai moderne facilitati, 2 restaurante pregatite cu meniuri culinare savuroase, 4 sali de conferinta, o sala Ballroom, baruri de zi si de noapte, loc de joaca pentru copii, spa & beauty center, sauna si piscina.

Ne dorim o echipa pasionata si determinata, cu care sa "scriem" noua istorie a Hotelului Teleferic readus in lumina reflectoarelor!

Urmariti pagina noastra de eJobs pentru a fi la curent cu ultimele informatii cu privire la locurile de munca disponibile in cadrul Teleferic Grand Hotel.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024