Gratis

Receptioner fizic - Malu- Mare, Dolj

DUMAGAS TRANSPORT SA

Candidatul Ideal

Locul prestarii serviciului: Malu- Mare, Dolj.

Obiectivul postului:

1. Efectuarea receptiei cantitative si calitative a marfurilor intrate/iesite in/din depozit.

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariu atractiv
- tichete de masa
- decontarea costurilor de transport pentru a facilita accesul la locul de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄munca
- oportunitati de dezvoltare profesionala

Companie multinationala cu activitate principala transport rutier marfa cu filiale in 3 tari europene.Activitatea principala consta in transportul rutier de marfuri cu camioane proprii si cu transportatori terti pe Europa de Vest si Est.
Compania detine 500 de camioane proprii si are o cifra de afaceri cumulata de peste 100 milioane de euro.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024