Gratis

Receptioner(a) hotel 4*

The Mansion Boutique Hotel

Candidatul Ideal

Cautam o persoana zambitoare si pozitiva, care sa se integreze intr-o echipa tanara, motivata si pasionata de ospitalitate. Cunoasterea limbii engleze este obligatorie, atat scris cat si vorbit. Reprezinta un avantaj cunoasterea altor limbi straine. Experienta nu este obligatorie.

Descrierea jobului

  • Check-in / Check-out
  • Facturi si plati
  • Comunicarea cu oaspetii si agentiile de turism(e-mail/telefon)
  • Informatii si asistenta pentru oaspeti cazati(rezervari ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄la restaurante, spa, etc ; indicatii de orientare; recomandari etc)
Program in ture alternative de zi si de noapte 12/24/12/48
Contract pe perioada nedeterminata
Salariu fix + masa asigurata + bonusuri lunare + prime de sarbatori si zi de nastere

The Mansion Boutique Hotel este primul cu adevarat boutique hotel, probabil unul dintre cele mai bune hoteluri din Bucuresti, dupa cum ne-au clasificat oaspetii care ne-au trecut pragul.
Hotelul are 19 camere, si este deschis din anul 2016.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024