Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Receptioner - Centru de imagistica dentara

1 post

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare finalizate
- Cunostinte limba engleza – nivel mediu
- Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii.
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;.
- Experienta min. 1 an in receptie/secretariat - constituie avantaj experienta in clinica sau cabinet medical.

Descrierea jobului

- Intampina, informeaza si indruma pacientii in centrele noastre.
- Inregistreaza informatiile personale si investigatiile pacientilor in baza de date.
- Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale efectuate si elibereaza facturi/chitante.
- Preia apelurile telefonice, furnizeaza informatii telefonic, transfera apelurile receptionate catre departamentele specializate.

Centrele de imagistica dentara Visiodent ofera o gama completa de servicii de radiologie dentara la standarde internationale:

- tomografii dentare
- radiografii dentare
- seturi ortodontice

Receptioner - Centru de imagistica dentara  -  Visiodent