Gratis

Receptioner casier

SC Abbate Servcomexim SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Ne-ar face placere sa ni te alaturi.
Esti pozitiv si proactiv? Iti place sa interactionezi?
Ai initiativa si te organizezi bine?
Ai studii superioare finalizate sau in curs?

Esti pregatit sa faci fata provocarilor?

Descrierea jobului

Vei intampina clientii, vei face programari si vei incasa.

Noi te vom rasplati cu:
- salariu : 3000 lei
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- un loc de munca stabil,
- servicii de infrumusetare gratuite,
- instruire specifica - training-uri in vederea perfectionarii
- premii rezultate din programele de vanzari
- posibilitatea de a avansa si o echipa entuziasta.

Posturi disponibile: 4
Zona:Tei si 13 Septembrie

  • Vrem ca in urmatorii 10 ani sa devenim o optiune seminificativa pentru consumatorii in cautare de servicii de infrumusetare si remodelare corporala, pentru piata din Bucuresti si sa le oferim servicii la un raport calitate/pret cat mai apreciat, un mediu de incredere, cu saloane moderne, atat pentru confortul clientilor, cat si al echipelor.
  • Astazi grupul Abbate insumeaza un lant de 8 saloane si 250 de colegi pasionati, ce ofera o gama diversificata de servicii de infrumusetare si remodelare corporala.
  • Avem o notorietate si apreicerea a zeci de mii de clienti anual, care ne-au dat incredere sa continuam an de an povestea inceputa acum 25 de ani.
  • Valorile noastre care ne definesc: Respect, Responsabilitate si Perseverenta ne vor insoti in continuare pentru atigerea acestor obiective
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024