Receptioner/a Hotel

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2100 - 2200 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hotel Yarus Ploiesti - Angajeaza receptioner/a cu experienta in domeniul IT, operare PC si cunostinte limba engleza.

Cum ne dorim să fii: amabil/ă, atent/ă la detalii, zâmbăreț/eață, punctual/ă, să ai bune abilități de comunicare, ordonat/ă și bine organizat/ă,

Descrierea jobului

Salariu 3700 lei brut
Mesele sunt incluse pe toata perioada activatii ca bonus
Tura de lucru este 24 - 48
Avantaj: Doar 9 sau 10 ture pe luna - restul timp liber
posibitati de promovare salariala in functie de vechime
Dorim angajarea unei persoane pe termen lung ( nu provizoriu)

Dacă Ploiești este destinația ta, Hotel Yarus este locul în care trebuie sa te oprești. Amplasat într-o zona rezidențială liniștită, în partea de nord a Ploieștiului, la doar 7 km de centrul orașului. Situat în cartierul Albert, se afla aproape de toate centrele de afaceri dar si de principalele atracții turistice ale orașului.

Hotel - Restaurant Yarus

Publicat 25 mai 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos