Receptioner(a) - Hotel Vama Veche - 3500 lei net

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana responsabile si bine organizata. Persoana sociabila careia ii face placere sa isi faca treaba bine.Capabila sa se adapteze la diferite situatii. Un simt al umorului bine dezvoltat.

Oferim cazare pe toata perioada sezonului.

Descrierea jobului

Jobul consta in a fi persoana responsabile de activitatile principale ale receptiei unui hotel cu capacitate de cazare aprox 50 pax. va trebui sa folosesti sistemul de rezervari, sa preiei rezervari, sa urmarest platile si toate aspectele ce tin de cazari.Sa organizezi contabilitatea aferenta receptiei.
Primesti cazare in locatie. Cunosti foarte multa lume bine dispusa , exista si beneficii financiare extra in cadrul jobului.
Echipa consta din oameni tineri si prietenosi. E un job foarte fun pentru cineva care il stapaneste bine.

Suntem cea mai centrala si cu traditie cazare din Vama Veche. La 50 de metri de plaja si pe strada principala.
Publicat 12 apr. 2022 Reactualizat 10 mai 2022 Expiră 12 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos