Gratis

Receptioner/a Aparthotel

TOURMIR ELLA S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- calm și abilitați de comunicare;
- atitudine pro-client;
- responsabilitate, corectitudine si seriozitate;
- atentie sporită la detalii;
- cunostinte de baza in operarea Word, Excel, Google Documents, etc;
- limba engleza la nivel conversational;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
* prezinta un mare avantaj experienta in domeniul hotelier sau alte pozitii de conducere similare *

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- tine evidenta si discuta telefonic cu clientii care se vor caza, apoximativ 10% din rezervari;
- mentine permanent ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁legatura cu colaboratorii companiei;
- preluarea apelurilor telefonice, a rezervarilor venite pe email, pe platforme;
- diverse activități, conform cerințelor specifice domeniului de activitate;
- emite facturi si încasează plăți online.

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- lucru in birouri moderne;
- vei beneficia zilnic de cafea;
- bonus la final de sezon.

Avantajele acestui post sunt:
- nu vei avea interactiune fizica cu turistii;
- nu vei lucra in ture de noapte.

Aparthotel Ella este un aparthotel cu peste 200 de proprietati in administrare, care activeaza in domeniul turismului din 2014
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024