de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 09 Dec 2019

Reception and Office Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru un important jucator din industria marketingului care asigura servicii premium pentru clienti de top, recrutam Reception and Office Manager

Candidaul ideal:
-minim 2 ani experienta intr-un post similar;
-limba engleza la nivel avansat;
-cunostintele de marketing reprezinta un avantaj;
-abilitati foarte bune de comunicare si organizare;
-cunostinte in utilizarea pachetului Office;
-bune abilitati de negociere;
-spirit de echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-gestionarea bazelor de date si introducerea datelor in sistem;
-efectuarea rezervarilor de cazare si transport;
-oferirea de suport pentru noi angajati;
-administrarea corespondentei;
-mentinerea legaturii cu clientii si furnizorii;
-intocmirea de prezentari si rapoarte.

Ne dorim să devenim un important furnizor de servicii de resurse umane în România, oferind soluții inovatoare, adaptate acestor provocări.

Prin atenție maximă la detalii, experiența angajaților noștri și prin accesul la resurse IT de top, putem furniza rezultate excepționale în majoritatea domeniilor.

Expirat
Reception and Office Manager  -  TRK PROFESSIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles