de ani Fără Frică...

Publicat 02 Feb 2008 | Reactualizat 02 Mar 2008 | Expiră 04 Mar 2008

Receptie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana familiarizata cu tastatura unui calculator,
- persoana amabila,
- persoana familiarizata cu un mediu de lucru in care contactul si dialogul cu clientii este foarte important,
- persoana responsabila,

Descrierea jobului

Front desk - Receptie

Personalul receptie trebuie sa inregistreze in baza de date clientii si produsele acestora, evidentiind orice particularitata pot avea aceste produse.
Perioada de training 10 zile.

Program fix, salariu motivant

Gidima Servizi este o companie specializata in gestionarea curatatoriilor ecologice.
In prezent, principala acyivitate se desfasoara in complexul Mall Plaza.
Prin dotarea de ultima generatie, curatatoria ofera zilnic servicii de inalta calitate clientilor, reusind sa satisfaca exigentele acestora.

Expirat
Receptie  -  Gidima Servizi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles