Publicat 13 Aug 2019 | Reactualizat 31 Aug 2019 | Expiră 01 Sep 2019

Receptie/Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana responsabila, cu bune abilitati de comunicare si relationare, atentie distributiva, corecta, punctuala, dinamica si dornica sa invete lucruri noi.

Descrierea jobului

- Lucru cu casa de marcat , POS;
- Gestionarea agendei de programari;
- Receptia si invearierea periodica a produselor;
- Efectuarea rapoartelor zilnice de incasari si plati;
- Recomandarea serviciilor si produselor salonului.

Salon de infrumusetare, cu experienta de peste 15 ani in domeniu, ofera servicii de coafor, frizerie, manichiura/pedichiura la un nivel inalt de profesionalism.

Expirat
Receptie/Consilier vanzari  -  SC Art Power SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles