Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 10 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Receptie clienti

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Ai mai lucrat pe un post similar
  • Experienta in call center, reprezinta un avantaj
  • Ai bune abilitati de comunicare si organizare
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa, rezistenta la stres
  • Vorbesti limba engleza, la nivel conversational
  • Ai cunostinte de MS Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook)

Descrierea jobului

• urmareste si verifica in permanenta numarul de bilete vandute/eveniment cu rezevarile si locurile disponibile
• ofera informatii cu privire la calendarul de evenimente
• participa activ in preluarea rezervarilor si introducerea lor in sistem
• realizeaza rapoarte cu statusul rezervarilor pentru fiecare eveniment

Keywords: rezervari, receptie, call center, relatii clienti, secretara, asistent manager, front desk, hostess.

O locatie impresionanta si un loc legendar, Beraria H, este cea mai mare berarie din sud-estul Europei si gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Expirat
Receptie clienti  -  Beraria H

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles