Publicat 14 Sep 2017 | Expiră 14 Oct 2017

Receptie clienti part time (fete)

1 post

Candidatul ideal

- excelente abilitati de comunicare atat cu adultii, cat si cu copiii mici;
- capacitatea de a comunica scris si verbal;
- capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
- cunoscatoare de limba engleza la nivel conversational;
- studii universitare in desfasurare sau recent finalizate;
- disponibilitate de a lucra sambata;
- aspect ingrijit, tinuta profesionista, fire pozitiva si orientare catre client.

Descrierea jobului

Interactionarea cu clientii:
- cunoasterea regulamentului si a serviciilor scolii;
- promovarea serviciilor in randul clientilor;
- promptitudine la cerintele si intrebarile acestora;
- consilierea clientilor privind inscrierea la cursuri (modalitati de plata, formalitati de inscriere etc.) sau orice alte informatii despre serviciile companiei.

Contabilitate primara:
- intocmirea documentelor contabile (se asigura training);
- incasarea sumelor de la clienti si eliberarea documentelor fiscale.

Administrativ:
- pregatirea sediului pentru inceperea zilei de lucru;
- verificarea sediului din toate punctele de vedere (curatenie, integritate fizica, stocuri etc.);
- pregatirea documentelor pentru inscrierea la cursuri;
- comunicarea in permanenta cu sediul central.

Beneficii:
- mediu de lucru placut, intr-o echipa de profesionisti;
- sporuri de performanta;
- remuneratie motivanta.

Institutie privata de tip after-school, cu activitate in domeniul artei.

Receptie clienti part time (fete)  -  BODYTUDE SRL