Gratis

Receptie / Call-center clinica medicala

NEUROAXIS
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane empatice, răbdătoare și grijulie, care să pună mereu oamenii și nevoile lor pe primul plan. Candidatul ideal trebuie să manifeste o atitudine proactivă, să fie comunicativ și sa colaboreaze eficient în echipă, fiind orientat către găsirea soluțiilor. Profesionalismul este esențial, iar deschiderea față de pacienți și colegi este un aspect pe care îl căutăm în mod special.
Experiența în operarea pe un PC este necesară, iar cunoștințele de limbi străine reprezintă un avantaj.
Dacă te recunoști în aceste cerințe și ești dedicat să te perfecționezi, te așteptăm să aplici pentru a te alătura echipei noastre

Descrierea jobului

Preluarea apelurilor telefonice și furnizarea de informații detaliate despre serviciile medicale disponibile în clinica noastră, însoțită de rezolvarea promptă a cerințelor pacienților.
• Întâmpinarea și înregistrarea pacienților, oferindu-le îndrumare către cabinetele medicale adecvate. Reprezintă un avantaj experiența în înregistrarea biletelor de trimitere CASMB;
• Programarea și reprogramarea consultațiilor, investigațiilor și a altor servicii medicale în concordanță cu cerințele și disponibilitatea.
• Încasează contravaloarea serviciilor medicale și completează documentele justificative pentru activitatea de recepție;
• Furnizarea de instrucțiuni și informații detaliate pacienților privind pregătirile necesare pentru diversele investigații medicale.
• Gestionarea programărilor și a programului echipei medicale, asigurând un flux de lucru eficient și organizat.

Beneficii:
• Pachet salarial fix și bonuri de masa;
• Bonusuri în funcție de performanțe;
• Reduceri la serviciile clinicii;
• Cursuri de formare la angajare și pe durata colaborării;
• Posibilitate de avansare în cadrul companiei;
• Mediu de lucru plăcut;

Neuroaxis este prima clinica integrata de neurologie din Bucuresti, dezvoltata pentru a oferi servicii de calitate, ultra-specializate, in domeniul neurologiei si al specializarilor conexe.

Clinica este construita in jurul ideii de “One Stop Shop”. Astfel pacientii beneficiaza de diagnostic, tratament si monitorizare, indiferent de afectiunea neurologica de care sufera.

Echipa de 50 de medici acopera toate ramurile neurologiei, precum si specializari conexe acesteia: imagistica medicala, neurochirurgie, psihiatrie si psihoterapie, cardiologie, reumatologie, neuroinfectii, otoneurologie, ortopedie/chirurgie spinala si psihologie clinica.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024