Real Estate Sales Associate @RE/MAX Grup de Lux

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 20000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoană dinamică și independentă, cu spirit antreprenorial care să activeze în piața de tranzacții imobiliare din Cluj, dornică să lucreze într-un mediu dinamic, cu orar flexibil și venituri pe măsura eforturilor. Oferim suport si stabilitate.

Descrierea jobului

Candidatul va trebui să:

- Învețe și să cunoască piața imobiliara din Cluj;
- Întocmească fișa proprietatii dupa vizionare și fotografierea proprietăților;
- Să califice clientii care vor vizita proprietatea;
- Să negocieze cele mai bune condiții și cel mai bun preț pentru clientul său;
- Să asiste clienții pe parcursul si la finalizarea tranzacțiilor;
- Să colaboreze cu alți agenți din RE/MAX și/sau din piață.Îții oferim:
- Participare la veniturile companiei (50/50);
- Suport și dezvoltarea continuă după un model consacrat;
- Educație continuă, riguroasă, eficientă și structurată - prin cursuri specializate oferite de Academia RE/MAX online, live și pe platforma de e-learing;
- Echipă dinamică și gata să îți ofere suportul necesar pe teren.

RE/MAX Grup de Lux este o companie de servicii imobiliare fondată în 1995 la Cluj si franchizat RE/MAX din 2006. RE/MAX Holdings Inc. este cea mai mare franciza imobiliara din lume, prezentă în +110 țări, cu experiență de 47 ani si venituri din comisioane de 280 milioane de dolari pe an!

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos