de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 28 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

REAL ESTATE BROKER - JUNIOR / MID / SENIOR LEVEL

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne marim echipa!
Cautam brokeri dedicati sectorului de real – estate, care doresc sa isi construiasca o cariera in cadrul uneia dintre cele mai puternice companii de profil din România!

Joburi disponibile:
1. Junior Broker – zona centrala si ultracentrala, zona de nord.
2. Broker senior - zona centrala si de nord a Bucurestiului.

Cerinte:

Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;
In cazul persoanelor fara experienta in sectorul real-estate, background-ul de vanzari (de exemplu, industria auto) constitue un avantaj;
Abilitati deosebite de comunicare, negociere si persuasiune;
Spirit puternic de echipa si antreprenorial;
Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
Responsabilitate personală şi punctualitate;
Persoana dinamica, optimista, sociabila;
Persoana proactiva si orientata catre rezultat;
Cunostinte operare calculator;
Limba engleza nivel mediu;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati generale:

Prospectarea si monitorizarea pietei imobiliare pentru zona centrala si ultracentrala, zona de Nord a Bucurestiului;
Oferirea de consultanta imobiliara clientilor existenti precum si identificarea de noi clienti prin mijloacele specifice puse la dispozitie;
Introducerea clientilor si proprietatilor in baza de date, precum si updatarea periodica a informatiilor;
Promovarea ofertelor companiei prin intermediul mijloacelor de publicitate puse la dispozitie;
Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la inchiderea tranzactiei;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si dupa inchiderea tranzactiei.

Beneficii generale:

venituri minime ce pleaca de la 800 euro;
Se ofera posibilitatea reala de avansare in cadrul organizatiei;
Cea mai avansata platforma de promovare real estate din Romania cu generare garantata de clienti targetati;
Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;
Laptop, smartphone, aparat foto DSLR, buget marketing.

Suntem aici pentru a găsi și crea spații uimitoare pe tot globul, în care oamenii să își poată atinge obiectivele personale și cele de business. În acest fel, construim un viitor mai bun pentru clienți, colegi și pentru comunitățile create în jurul companiei noastre.

Am clădit o marcă recunoscută în segmentul imobiliar internațional, avem spirit antreprenorial și creștem cu fiecare client care ne alege drept partener de afaceri.

Prin intermediul nostru, clienții noștri cumpără, construiesc, închiriază și investesc într-o varietate de active, inclusiv în segmente imobiliare precum industrial, comercial, retail, corporate, rezidențial și hotelier. Pentru ei, colaborăm cu parteneri ce acoperă numeroase industrii, printre care finanțe, marketing, sănătate, drept sau tehnologie.

Expirat
REAL ESTATE BROKER - JUNIOR / MID / SENIOR LEVEL  -  Residentialist.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles