Quality Supply Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Absolvent liceu cu bacalaureat sau studii superioare;
  • Cunostinte foarte bune de operare pe calculator (Microsoft Office: Word, Excel, Power Point);
  • Abilitati analiza date statistice;
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
  • Bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Raportare lunara a indicatorilor de calitate catre regiune;
  • Intocmeste rapoarte statistice periodice privind calitatea produselor si proceselor
  • Coordoneaza echipele crossfunctionale pentru aplicarea actiunilor corective si preventive conform planurilor de actiune;
  • Coordoneaza buna desfasurare a forumurilor referitoare la procesul de imbunatatire continua a caliatii produselor alocate pietelor din aria de responsabilitate.

British American Tobacco (www.bat.com) este o organizaţie globală lider pe piaţă cu o istorie consacrată cu un viitor promiţător şi dinamic. Multumita angajaţilor noştri am continuat să ne dezvoltăm şi să depăşim aşteptările într-o piaţă foarte complexă şi plină de provocări.
Scopul nostru este sa devenim cea mai de succes companie din industria tutunului în toate pieţele noastre prin furnizarea de produse excelente; oferind încrederea şi responsabilitatea aşteptate de la mărcile de consum global.
Dacă aveţi talentul şi motivaţia să fiti parte din acest succes veţi descoperi că suntem interesati sa va sustinem in atingerea potenţialului dvs. maxim.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022