de ani Fără Frică...

Publicat 21 Mai 2007 | Expiră 21 Iun 2007

Quality Engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in domeniul IT
- experienta in .Net/C# sau Java
- experienta in proceduri de testare aplicatii

- cunostinte de limba engleza, optional germana
- flexibilitate si spirit de echipa

Descrierea jobului

- salarii competitive, bonusuri motivante
- masa gratuita
- conditii placute si moderne de lucru in Parcul Tehnologic TETAROM
- posibilitatea de a calatorii în Europa de Vest

echipa noastra este formata din peste 30 de ingineri sofware si informaticieni cu un înalt nivel de pregatire profesionala care se implica în dezvoltarea proiectelor de la specificatie, analiza, design, pâna la dezvoltare, testare, instalare si întretinere.

Ambo software srl dezvolta aplicatii software sofisticate si individualizate pentru clienti din Germania, Austria si Elvetia.

Competenele noastre:
- Analiza, proiectare si metode de implementare orientate obiect
- Tehnologii MS .Net si Java/J2EE
- Limaje de programare: C#, VB.Net, C++, Java, PHP
- RDBMS: Oracle, MS-SQL Server, Firebird, MySQL, Sybase
- Rational Unified Process
- Aplicatii de gestiune tip ERP si CRM, aplicatii WEB, aplicatii industriale
- MS Windows, Linux

Expirat
Quality Engineer  -  Ambo Software srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles