Publicat 01 Feb 2008 | Reactualizat 01 Mar 2008 | Expiră 03 Mar 2008

PURCHASING MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Technical or economics university degree;
- ERP knowledge;
- Minimum 4 years experience in a similar position;
- Lean manufacturing knowledge;
- Good English knowledge;
- Good Ms Office knowledge;
- B class license.

Descrierea jobului

Our client is a German company that produces components for automotive industry. For their factory in Sibiu, we are searching for a Purchasing Manager.
The main responsibilities are:
- Establishing the purchasing policy;
- Selecting the suppliers;
- Supplier rating;
- Negotiating the contracts;
- Optimizing the purchasing process.
- Coordinating the Purchasing Department.

Our offer is:
- Excellent salary package;
- Relocation package;
- Opportunity to grow inside an automotive company.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.

Expirat
PURCHASING MANAGER  -  SC TRENKWALDER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles