Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 11 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Property Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

 Educatie: Studii Universitare
 Experienta anterioara pe segmentul de consultanta imobiliara – property management / administrare si experienta in domeniul tehnic
Abilitati necesare:
 Buna cunoastere a limbii engleze (citit, scris, vorbit)
 Cunostinte bune de operare calculator (Microsoft Office : Word, Excel, Power Point);
 Bune abilitati de comunicare
 Lucru in echipa
 Planificare si organizare a activitatilor

Descrierea jobului

 Mentinerea relatiei cu chiriasii din punct de vedere comercial si operational
 Raportarea lunara pentru proprietar (tehnic, comercial, financiar)
 Coordonarea si monitorizarea subcontractorilor
 Analizarea si urmarirea bugetelor de Service Charge si CAPEX
 Urmarirea colectarii chiriei lunare si controlul veniturilor proprietarului
 Controlul cheltuielilor aferente proprietatii
 Analizarea pietei si concurentei pe plan local
 Pastrarea in ordine si arhivarea electronica a tuturor documentelor
 Pastrarea confidentialitatii datelor la care are acces
 Prospectarea pietei in vederea atragerii de noi chiriasi – daca este cerut de catre proprietar
 Imbunătăţirea permanentă a pregatirii sale profesionale si de specialitate

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI) (TSX: CIGI) este unul dintre liderii globali în domeniul consultanței imobiliare, cu peste 12.000 specialiști care lucrează în 69 de țări. Cu o cultură întreprinzătoare și cu o echipă valoroasă, Colliers oferă o gamă largă de servicii clienților finali, dezvoltatorilor și investitorilor din întreaga lume. Specialiștii Colliers gândesc diferit, împărtășesc idei excelente și oferă sfaturi inovative care ajută clienții să accelereze succesul. Colliers International a fost inclusă în top 100 companii outsourcing de către International Association of Outsourcing Professionals pentru 13 ani consecutiv, mai mult decât oricare altă companie de consultață imobiliară. Compania Colliers a fost, de asemenea, considerată cel mai bun property manager la nivel global de către Commercial Property Executive pentru doi ani la rând.

Mai multe detalii despre Colliers International pe www.colliers.ro, pe Facebook si LinkedIn.

Expirat
Property Manager  -  Colliers International Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles