Gratis

PROMOTER SOCIAL MEDIA

Edil Imobiliare

Candidatul Ideal

Experiență într-o poziție similară constituie avantaj
Studii superioare finalizate ( Jurnalism ,marketing & comunicare,relatii publice sau studii din domenii conexe
Experienta sau pasiune pentru elaborarea de continut digital
Excelente abilități de comunicare și scriere în limba română. , engleza
Creativitate și abilitatea de a produce conținut original și atractiv.
Experiență în utilizarea instrumentelor de analiză pentru social media
Capacitatea de a lucra bine atât individual, cât și în echipă
Bune cunostinte de utilizare a Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw sau Canva.
Atentie la detalii și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic
Creativitate, dorninta de a înveța lucruri noi și a lucra în echipă.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilităţile tale?

Implementarea și monitorizarea strategiei de social media a companiei pe diverse platforme (Facebook, Instagram, TikTok.).
Crеаrеа de contеnt rеlеvаnt pentru rеtеlеle dе sociаlizаrе si in acord cu spеcificul brаndului
Crearea de continut multimedia de videoclipuri pentru platformele Facebook, Instagram, TikTok, Youtube
Interactiunea cu clientii companiei prin intermediul platformelor de Social Media
Redactarea unui continut clar, concis si captivant de articole pentru blogul companiei
Crearea și publicarea de conținut atractiv și relevant, care să angajeze publicul țintă și să sporească vizibilitatea brandului
Colaborarea strânsă cu echipele de vanzari pentru a coordona campaniile publicitare
Identificarea și analizarea ultimelor trenduri în social media pentru a optimiza prezența online

Ce îţi oferim noi?

Un mediu de lucru extrem de plăcut, dinamic
Bonusuri în funcție de implicare și rezultate
Posibilităţi de dezvoltare a carierei
Postul nu este disponibil remote!DAR exista posibilitatea unui program part -time minim 5 ore
Daca esti dornic sa inveti si sa aduci solutii pentru nevoile clientilor nostri, atunci te asteptam sa ni te alaturi!

Edil este o companie specializată în tranzacții imobiliare. Din 1991 și până în prezent ne ocupăm de furnizarea unui pachet de servicii imobiliare complet. La Edil avem capacitatea de a furniza servicii de dimensiuni preponderente pentru satisfacerea clientului. Cu Edil Imobiliare aveți siguranța unui partener pentru o investiție profitabilă și de asemenea promptitudine în soluționarea fiecărei tranzacții.

Misiunea noastră este de a împlini visului dumneavoastră, oferind o stare de satisfacție, prin care confortul și siguranța unui imobil sunt furnizate în cel mai scurt timp.

Obiectul nostru de activitate îl reprezintă: tranzacțiile imobiliare, prognoze și evaluări imobiliare, consultanță pentru plasamente, administrarea proprietăților și a investițiilor imobiliare, precum și publicitate, promovare imobiliară, documentație pentru credite.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024