Publicat 29 Dec 2017 | Expiră 29 Ian 2018

Promoter Servicii Bancare

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Gi Group recruteaza candidati pentru postul de Promoter Servicii Bancare, pentru o importanta companie din domeniul bancar.
Punct de lucru: Bucuresti, Constanta, Alexandria

Cerinte:

  • Minim 6 luni experienta pe o pozitie similara (in cadrul unei banci, IFN, asigurari) constituie avantaj;
  • Experienta in orice tip de vanzari ( in special produse bancare) constituie avantaj;
  • Cunostinte medii de MS Office;
  • Limba engleza (citit, vorbit, scris) / nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Prezinta, promoveaza si vinde clientilor produsele financiare, conform procedurilor si instructiunilor Bancii;
  • Efectueaza identificarea clientilor conform procedurilor Bancii;
  • Inregistreaza in sistemul informatic clientii, cu datele acestora;
  • Intocmeste si administreaza baza de date cu clientii bancii si cu potentiali clienti;
  • Verifica informatiile de identificare si autentificare ale clientului;
  • Este responsabil pentru atingerea obiectivelor de vanzari individual si alaturi de ceilalti membri ai echipei;
  • Urmeaza pasii de vanzare din activitatea de creditare si respecta procedurile si regulamentele Bancii;
  • Intocmeste si proceseaza dosarul de credit;
  • Asigura asistenta pentru inchiderea produselor bancare si inchiderea relatiei clientului cu Banca;
  • Contribuie la atragerea de clienti noi si la pastrarea relatiei cu cei actuali.
Oferim:
  • Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si parte de comisionare;
  • Tichete de masa;
  • Contract pe perioada nederminata;
  • Asigurare medicala privata;
  • Training de specialitate gratuit.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de e-mail: simona.achirei@gigroup.com
Pentru mai multe informatii, ma puteți contacta la numarul: 0720 999 368.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Promoter Servicii Bancare  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.