Publicat 09 Oct 2019 | Reactualizat 06 Nov 2019 | Expiră 09 Nov 2019

Promoter aplicatie digitala - Part time - Titan

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajăm promoter isteț și entuziast într-unul din magazinele: Auchan Militari si Drumul Taberei.
Daca esti la facultate si ai nevoie de un job cu program flexibil, atunci suntem exact ce ai nevoie!

CUM ESTI TU?

Ai 18 ani împliniți
Îți place să fii promoter
Ești sociabil și comunicativ
Ești spontan și ai o atitudine pozitivă
Esti responsabil vis-a-vis de activitatea profesională
Disponibilitate 6h/zi (program flexibil)

Descrierea jobului

CE ITI OFERIM?

Salariu motivant + bonus la înrolare clienți în aplicația digitală
Bonuri de masă in valoare de 12 lei/zi lucrată
Oportunitatea de a lua parte la dezvoltarea unui proiect inovativ în digital banking
Echipa tânară și dinamică
Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată

CE AI DE FACUT?

Să abordezi clienții si să le prezinți beneficiile instalării aplicației digitale (Well.com)
Să distribui materiale promoționale în zona caselor de marcat
Să oferi suport clienților în procesul de înrolare în aplicația digitală
Să te ocupi de mentenanța terminalelor biometrice

Descrierea companiei

Oney Finance – o banca creata de oameni pentru oameni.

Suntem diferiti. Suntem unici. Te punem pe tine in centrul deciziilor noastre.

Inainte de toate, punem pret pe angajatii nostri, pe clienti si pe impactul asupra societatii, si ne propunem sa fim schimbarea pe care dorim sa o vedem in jur.

Activam in domeniul serviciilor financiare, identificam nevoile clientilor nostri si le furnizam solutiile financiare potrivite. Cu o experienta acumulata in peste 30 de ani de activitate, impreuna cu o echipa talentata de 2.600 de angajati, ajungem in fiecare zi la 7.6 milioane de clienti in intreaga lume si ii ajutam sa isi transforme visurile in realitate.

Prin valorile care ne reprezinta, incurajam entuziasmul si libertatea de a fi si de actiona. Luam decizii bazate pe respect si reciprocitate, iar performantele sunt intotdeauna rasplatite. Dorim sa continuam sa generam crestere, sa ne imbunatatim agilitatea, inovatia si performantele.

Mai multe informatii despre Oney in Romania pot fi gasite pe https://oney.ro/

Expirat
Promoter aplicatie digitala - Part time - Titan  -  Oney Finances

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles