Promoter Agribusiness - judetul Teleorman

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti pasionat de piata cerealelor? Daca esti proactiv, curios, indraznet si iti doresti sa intelegi piata de cereale poti avea un loc in echipa noastra regionala!

Cerinte
Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere
Capacitate de adaptare
Capacitatea de lucru cu diverse tipologii de persoane
Reprezinta un avantaj studiile economice, tehnice sau de agricultura
Reprezinta un avantaj experienta minim 1 an intr-un domeniu similar

Descrierea jobului

Responsabilitati
Vei fi la curent cu pretul zilnic al cerealelor si vei oferi aceste informatii fermierilor activi din zona arondata
Vei identifica nevoile fermierilor si le vei propune solutii interesante pentru acestia
Vei putea negocia si executa contractele de achizitie cereale cu fermierii
Te vei asigura de buna executie a contractelor de cereale

Beneficii
Traininguri si workshopuri de specialitate local si international
Bonus de performanta
Mediu de lucru foarte dinamic
Plan de cariera

Grupul Soufflet este unul dintre cei mai mari jucatori pe piata mondiala a maltului, cu 28 de locatii in Europa, Asia si America de Sud. Soufflet este un grup francez ce activeaza la nivel international in domeniul produselor agro-alimentare. Grupul Soufflet s-a remarcat si prin achizitia de cereale pe care le valorizeaza pe pietele internationale, prin intermediul diviziei Soufflet Négoce. In distributia de inputuri grupul se evidentiaza mai ales pe produsele marca proprie, care si-au dovedit eficacitatea la nivel european. La Braila, in anul 2020 a fost finalizata constructia celei mai mari si mai moderne fabrici de procesare a semintelor din Europa, care a devenit deja un furnizor international de seminte tratate.

Motto-ul nostru este: Valorizam potentialul pamantului, si facem acest lucru impreuna cu fermierul si cu echipele noastre de experti din Romania si din international. Ne mandrim cu o Divizie de Biotehnologii puternica, care aduce permanent inovatie in domeniul nostru, prin produsele pe care le creeaza.
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022