de ani Fără Frică...

Publicat 11 Sep 2008 | Reactualizat 25 Sep 2008 | Expiră 26 Oct 2008

Project Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii universitare tehnice in domeniul constructiilor si / sau managementului de proiect;
- Minim 3 ani experienta in domeniu;
- Experienta in supervizarea a minim un proiect de investitii in domeniul imobiliar;
- Cunoasterea avansata de limba engleza;
- Persoana dinamica, serioasa, ferma, orientata spre rezultat;
- Foarte bune abilitati de coordonare, planificare si organizare;
- Capacitatea de relationare si comunicare, planificare si organizare.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- oferirea de consultanta investitorului ca urmare a studiilor efectuate prin evaluarea pietei ,
- coordonarea si supervizarea globala a managementului de proiectare / constructii / vanzare,
- reprezentarea tehnica a Angajatorului in fata unor terti (ex: autoritati)
- coordonarea activitatii de marketing axata pe proiect.

BENEFICII:

Doresti sa preiei controlul bugetului tau? Minim garantat 1.000 Euro!
Doresti ca beneficiile tale sa-ti reflecte cu adevarat meritele?
Doresti sa lucrezi alaturi de o echipa tanara, entuziasta, ambitioasa intr-un mediu de lucru care corespunde celor mai exigente gusturi?

Compania Media City a fost fondata in anul 1996 si ofera clientilor sai o gama completa de servicii imobiliare la un inalt nivel profesional.
Portofoliul clientilor care au apelat la serviciile Media City in acesti 10 ani include companii bine-cunoscute precum CityBank, Danfoss Romania, Ambasada Chinei, Ambasada Indiei, Ambasada Irakului, Castel Film, York International, Primaria Capitalei, Hotel Bucuresti, Automobile Bavaria, Mercedez Benz Romania, Renault Group, Romtelecom, HVB Bank, Romstrade si SMC Romania.

Persoanele interesate sa se se alature echipei noastre sunt rugate sa trimita CV-ul la: tel / fax 021.310.03.99 sau resurse.umane@mediacity.ro

Expirat
Project Sales Manager  -  Media City

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles