Publicat 28 Feb 2013 | Expiră 01 Apr 2013

project manager

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte tehnice, disponibil pentru program prelungit, eficient in conditii de stres.

Descrierea jobului

Atributii - Identifica proiectele mari in domeniul constructiilor si ofera solutii de inchiriere pe perioade lungi, taiere beton, demolari, pardoseli industriale si tamplarie pvc. - Identifica nevoile antreprenorilor din cadrul proiectelor. - Supervizeaza santierele unde compania executa lucrari. - Efectueaza vizite zilnice la clienti si prezinta oferta companiei. - Intocmeste si semneaza contractele de inchiriere. - Urmareste incasarile si se ocupa de primirea filelor CEC si a BO. - Organizeaza echipele de muncitori in vederea executiei lucrarilor. - Oferteaza si intocmeste devize pentru lucrarile ce urmeaza a fi executate. Program - 9 ore/ zi - 1h pauza de masa - Sambata 10-14/ 2 sambete pe luna - Program flexibil Beneficii - Salariu fix, telefon de serviciu, minute full, laptop, masina cu motorina full, comision din incasari. Relatii interdepartamentale - Se subordoneaza directorului de vanzari, in lipsa acestuia, sefului superior ierarhic. - Da sarcini de verificare si intocmire contracte catre responsabilul departamentului de marketing; in cazul in care nu e nimeni in departamentul de marketing, va face singur verificarile. - Da sarcini de livrare catre responsabilul de livrari - Da sarcini de facturare catre responsabilul de factuare - Comunica cu managerul general pentru orice problema aparuta.

Descrierea companiei

Domeniul constructiilor

Expirat
project manager  -  Nord Hire Construct