Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 11 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Project Manager

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana energica, responsabila, proactiva si cu anvergura in gestionarea proiectelor(experienta)
- Abilitati deosebite de comunicare, multi-tasking, respectare dead-line-uri stricte, de organizare a timpului si atributiilor
- Capacitate de memorare si utilizare a informatiei
- Orientare catre client si rezultate financiare certe

- Operare foarte buna a pachetului MS Office (Excel, PowerPoint, Word), experienta in operare CRM
- Cunoasterea notiunilor financiar-contabile de baza, limba engleza nivel mediu
- Domiciliul in Otopeni / Voluntari / zona de Nord Bucuresti
Experienta pe un post similar de minim 5 ani
Posibilitatea de a oferi referinte, la cerere

Descrierea jobului

Se ocupa de gestionarea proiectelor de vanzari:
- promoveaza solutiile si produsele Holdmann (prezentări, întâlniri, mostre, e-mail etc) catre: arhitecti, dezvoltatori imobiliari, project manageri, firme de constructii, instalatii sanitare.
- realizeaza ofertele comerciale generale sau specifice
- asigura managementul tuturor proiectelor ofertate respectand termenele angajate
- incheie contractele comerciale, in conformitate cu ofertele agreate
- monitorizeaza livrarea comenzilor si componenta financiara aferenta proiectului
Necesita deplasarea la obiectivele in curs de executie. Subordonare: Sales Manager.

Beneficii
- Mediu de lucru dinamic si antrenant intr-un domeniu in plina dezvoltare
- Pachet salarial motivant (800-1000€) plus bonusare trimestriala
- Autoturism serviciu, catering pranz inclus
- Training-uri de produs/tehnici de comunicare si vanzari
- Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei - management antreprenorial orientat pe dezvoltare personala si profesionala

In cei peste 24 ani de activitate in Romania, HOLDMANN s-a afirmat mai intai ca furnizor principal de echipamente sanitare si de igiena de calitate, devenind acum alegerea preferata in marile proiecte de birouri, centre comerciale, sportive, industriale si hoteliere.
Valorile la care tinem si ne definesc sunt respectul pentru clienti, calitatea, promptitudinea, consecventa, spiritul si munca de echipa si, nu in ultimul rand, creativitatea
www.holdmann.ro

Expirat
Project Manager  -  HOLDMANN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles