Publicat 12 Apr 2021 | Reactualizat 10 Mai 2021 | Expiră 13 Mai 2021

Project Manager RoBeLo

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in turism si/sau hotelarie de minim 3 ani.
Disponibil la deplasari- peste 50% din timp
Spirit antreprenorial
Proactiv si pozitiv
Ordonat si organizat
Atentie la detalii si gandire sintetica
Abilitati de prezentare si de persuasiune
Foarte bune abilitati de negociere si de comunicare
Gandire financiara
Capacitate de a lua decizii si de a rezolva probleme
Buna cunoastere a limbii engleze
Cunostinte avansate de excel
Notiunile de Project Management reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cauta si dezvolta o retea de locatii de turism (case traditionale, conace, pensiuni, hoteluri) sub umbrela RoBeLo (Romania Best Locations), respectand criteriile de selectie.
Stabileste strategia de colaborare si atrage noi membri.
Stabileste strategia de vanzari si de contractare.

RoBeLo (Romanian Best Locations) este un proiect derulat de Eurolines Romania Grup, care urmareste sa atraga sub aceeasi umbrela cele mai frumoase locatii din Romania.
Membrii RoBeLo sunt case traditionale, pensiuni, conace si hoteluri aflate in cele mai frumoase zone din tara, construite sau restaurate cu materiale de constructie traditionale, care implica si revigoreaza comunitatea locala. In aceste locuri serviciile sunt orientate catre clienti, iar feed-back-ul acestora reprezinta unul dintre cele mai importante criterii de performanta.
Scopul RoBeLo (www.robelo.ro) este sa dezvolte asociatia celor mai frumoasea locatii din Romania, care impreuna pot derula servicii de promovare, rezervare, vanzare, achizitii si amenajare mult mai eficiente.

Expirat
Project Manager RoBeLo  -  EUROLINES GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles