Gratis

Project Manager - Inginer Electronist

HUMANGEST GROUP

Candidatul Ideal

Pentru a indeplini aceste atributii, este necesar sa ai:
  • Experienta de minim 2 ani pe un rol de Inginer Electronist si preferabil, managementul proiectelor – arie: proces tehnologic.
  • Cunostinte solide de Inginerie Electrica.
  • Cunoștinte avansate de limba engleza sau germana.
  • Permis de conducere categ. B.
  • Disponibilitate pentru deplasari de aproximativ 60% din timp (in Europa).
  • Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii, orientare catre munca in echipa.
  • Capacitate de planificare și organizare a activitatilor.

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Timisoara, o companie specializata in dezvoltarea, optimizarea si asamblarea finala a sistemelor de control al conveioarelor, cautam Inginer Electronist – Coordonator Proiect.

Principalele responsabilitati ale rolului sunt:
  • Coordonarea proiectelor internationale la cererea clientilor corporate, de la faza de planificare pana la instalarea si punerea in functiune a sistemelor industriale la sediul clientului.
  • Planificarea, verificarea si monitorizarea progresului general al proiectului pentru a atinge obiectivele stabilite (in termeni de: calitate, termene, costuri si specificatii).
  • Asigurarea desfasurarii complete a proiectului, respectand cerințele specifice ale acestuia.
  • Interfata companiei in relatia cu furnizorii si clientii internationali ai companiei.
  • Coordonarea echipei din subordine (4 – 10 persoane).
  • Participarea activa la elaborarea ofertelor.
Vei beneficia de:
  • Salariu competitiv.
  • Bonuri de masa.
  • Diurna, cazare si transport asigurate pentru delegatii.
  • Al 13 -lea salariu.
  • Asigurare medicala privata.
  • Masina de serviciu.
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.

Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.

Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:

  • Recrutare si Selectie de Personal
  • Leasing de Personal
  • Administrare de Personal si Payroll
  • Evaluarea performantelor angajatilor
  • Training
  • Outplacement
  • Detasare de Personal in Strainatate
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024