Gratis

Project Manager Constructii Romania si Bulgaria cu germana

NEW YORKER ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

PROFILUL DVS. :

- Absolvent al unei universitatii cu profil constructii, cu experienta in domeniul managementului de proiecte;
- Foarte bune cunostinte tehnice;
- Abilitati de negociere;
- Abilitati de comunicare, capacitate de a lucra in echipa si mentalitate hands-on;
- Persoana organizata, activa, cu calitati de lider si initiative;
- Abilitati de lucru cu cifre, informatii financiare specifice managementului de proiect, stabilire si urmarire bugete;
- Cunostinte foarte bune de limba germana si limba engleza;
- Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel, MS. Project);
- Disponibilitatea de a călători atat in Romania cat si in Bulgaria;
- De asemenea promovam egalitatea profesională între femei și bărbați. Prin urmare, cererile din partea femeilor sunt deosebit de binevenite;
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

LOCUL TĂU DE MUNCĂ:

- Gestionarea proiectelor solicitante în domeniul construcțiilor de sucursale, inclusiv coordonarea și supravegherea construcțiilor;
- Coordonarea planificării cu arhitecții și partenerii externi;
- Responsabilitatea bugetară;
- Obținerea avizelor de reglementare;
- Licitația și atribuirea serviciilor de subcontractant;
- Controlul cantității, calității, termenelor și costurilor, precum și facturarea serviciilor de construcții;

Descrierea companiei

Spre viitor cu New Yorker!

Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1250 de filiale din 47 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu peste 23.000 de angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 50 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.
Devino parte a echipei noastre!

Vrei să te alături echipei noastre? Atunci trimite-ne CV-ul tău cu menţionarea postului la care candidezi, la următoarea adresă de mail:
MZamfir@newyorker.de

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024