de ani Fără Frică...

Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 22 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

Project manager centrale termoelectrice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Formaţie universitară, inginer absolvent al unei facultăţi relevantă pentru domeniul centralelor termoelectrice.
- Experienţă de minimum şapte ani, cu cel puţin cinci ani într-o firmă ce activează în România în domeniul proiectării centralelor termoelectrice
- Bună cunoaştere a reglementărilor tehnice şi legislative în domeniul centralelor termoelectrice.
- Calificarea suplimentară în domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj.
- Aptitudini organizatorice, abilităţi pentru lucrul în echipă, comunicare.
- Bună cunoaştere a limbii engleze; cunoaşterea limbii franceze poate reprezenta un avantaj
- Abilităţi de utilizare MS Office, precum şi cunoaşterea unor programe de calcul specializate, în domeniu.
- Referinţe privind participarea la proiectarea de centrale termoelectrice.

Descrierea jobului

- Activitate de proiectare / consultanţă, prin conducere şi elaborare de proiecte în domeniul centralelor termoelectrice, adresate marilor producători, precum şi consumatorilor de energie şi autorităţilor locale
- Raportare lunară asupra activităţii
- Coordonare proiectanţi de specialitate şi subproiectanţi.

Ce se oferă ?
- Poziţie interesantă pentru dezvoltarea carierei profesionale, dezvoltarea unui parteneriat de lungă durată.
- Integrare într-un grup cu dimensiune internaţională
- Pachet financiar atractiv.

Eşti în căutarea unui loc de muncă motivant, care să te inspire zi de zi? Vrei să lucrezi la standarde internaţionale alături de specialişti din întreaga lume? Vrei să fii angajat al unei companii care încurajează spiritul de echipă, creativitatea si dezvoltarea personală? Trapec face parte din grupul GDF SUEZ, cel mai puternic grup de servicii in domeniul energetic din Europa. Trapec furnizeaza servicii de consultanta si proiectare în domeniile energie si infrastructura. Sunt acoperite urmatoarele domenii de interes: producerea, transportul si distributia energiei, utilizarea energiei, eficienta energetica, politica energetica, mediu înconjurator, constructii hidrotehnice, managementul proiectelor, drumuri si poduri, cai navigabile. Te asteptam in echipa noastra!

Expirat
Project manager centrale termoelectrice  -  TRAPEC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles