Publicat 13 Feb 2018 | Reactualizat 13 Mar 2018 | Expiră 16 Mar 2018

Project Manager - Training

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experiență într-un rol similar min 3-4 ani;
Experiență în design, implementare și coordonare de proiecte(prezinta avantaj experiența de project management în training);
Experiență și orientare către industria retail/DIY;
Experiență în livrare/coordonare training (prezinta avantaj experiența în product training);
Persoană cu excelente abilități de comunicare;
Energic, entuziast, sociabil;
Persuasiv, autonom și responsabil în atingerea obiectivelor;
Adaptabil, flexibil, centrat pe soluții, autonom;
Bune cunoștințe de Excel și Power Point;
Cunoașterea limbii engleze și/sau franceze la nivel conversațional.

Descrierea jobului

Identifică nevoile de training si dezvoltă proiecte care sunt în concordanță cu obiectivele de business la nivel național;
Propune planuri de training și proiecte de dezvoltare adaptate grupurilor țintă;
Elaborează strategia, politica și procedura proiectelor de care este responsabil;
Coordonează și monitorizează implementarea proiectelor, se asigura de obținerea rezultatelor stabilite;
Monitorizează periodic progresul față de obiectivele propuse;
Face propuneri de îmbunătățire a modului de lucru pentru a maximiza eficiența atingerii obiectivelor propuse;
Identifică indicatorii de performanță și realizează raportarea lor;
Se asigură de menținerea și gestionarea relației cu stakeholderii interni și externi.

Membră a Grupului Francez Adeo, numărul 3 mondial în piața de bricolaj, compania LEROY MERLIN România are în prezent deschise magazine în București, Craiova, Ploiești, Brașov, Cluj-Napoca, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Suceava, Bacău, Iași, Timișoara, Oradea, urmând să deschidă și alte magazine în principalele orașe din țară. Magazinele LEROY MERLIN oferă clienților săi soluții pentru amenajarea spațiului, decorare, grădinărit, construcții, bricolaj. Astfel, visele fiecarui client se pot îndeplini grație prețurilor accesibile și diversității produselor.

LEROY MERLIN susține platforma comunitara online FACEM-FACEM pusă la dispoziția tuturor pasionaților de bricolaj, construcții, decorațiuni și grădinărit. La Leroy Merlin reușita fiecărui membru al companiei contribuie la reușita companiei.

Expirat
Project Manager - Training  -  LEROY MERLIN ROMANIA SRL