Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Proiectant instalatii (electrice, curenti slabi)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte in domeniul proiectarii instalatiilor electrice
- Cunoscator al softului de proiectare Autocad
- cunostinte avansate Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu.
- Atentie la detalii, capacitate buna de intelegere

Descrierea jobului

- Elaborarea si proiectarea solutiilor de curenti slabi;
- Implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de instalare;
- Verificarea proiectelor tehnice si monitorizarea executiei proiectului;
- Sustinerea solutiilor tehnice in relatia cu beneficiarul.

Logic Systems este o companie privata cu capital romanesc, infiintata în anul 2004. Promovam activ, ca integratori de solutii, produse si servicii care satisfac cerintele necesare proiectarii, implementarii si intretinerii unei infrastructuri de IT, Telecomunicatii si Securitate.

Expirat
Proiectant instalatii (electrice, curenti slabi)  -  Logic Systems S.R.L.