de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 17 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

programator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-cunostinte aprofundate de Linux S.O.
-cunostinte de Asterisk-pbx
-networking

Descrierea jobului

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
Bonusuri in functie de eficienta si efortul depus

OpenSys este o firma ce opereaza in sectorul IT,propunand servicii cu un inalt continut tehnologic,capabil sa rezolve probleme complexe in domeniul System Networking si Internet Tecnology.Ofera si consultanta pentru sistemele informationale de suport la dezvoltarea organizativa a firmelor cu solutii bazate pe tehnologie Open Source.

Expirat
programator  -  OpenSys

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles