de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 30 Iul 2006 | Expiră 05 Aug 2006

Programator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Programator,
- Cunostinte bune de programare in PHP si HTML.
- Cunostinte mysql.
- Jobul presupune operare Linux, instalare si configurare server web cu mysql si php.

Descrierea jobului

Cerinte:
- Linux, PHP, HTML si MYSQL
- orientare spre rezultate;
- experienta in rezolvarea probleme si gasirea de solutii;

Ce oferim noi:
- lucru cu o echipa tanara si un mediu profesional de lucru;
- salariu fix;
- alte bonusuri;
- training;

Alte Informatii Constituie avantaj:
- Background in telecomunicatii;
- Permis de conducere;
CV la jobs@netconnect.ro
Fax: 031.810.89.40
Mai multe informatii la www.netconnect.

Net-Connect Internet este unul dintre cei mai mari operatori alternativi de pe piaţa de telefonie fixa din Romania. Net-Connect Internet a aparut pe piaţa din Romania pentru a oferi servicii profesionale pe piaţa de wholesale si business.

Expirat
Programator  -  Net-Connect Internet SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles